40. Indičtí šéfové

10. května 2013 v 12:03 | Magda |  Londýnské deníky

A je to tady, na indického otrokáře z KFC se uvařila voda. Že tam něco nehraje, tušili asi všichni, ale že je to jeden velký podvod, to bylo nečekané i pro mě. Vyhodili šéfa pobočky, kde drahý pracuje, a jeho šéfa a možná i šéfa šéfa. Sebrali mu klíče, vyměnili zámky a pro jistotu vyházeli i zbytek personálu. Zůstal jediný přeživší. Velký potlesk pro doteď utlačovaného bílého jedince.

Olej barvy zdejších obyvatel, to je věc, která u fast foodu nepřekvapí. Sem tam ne úplně lahodně vonící maso - koření salmonelu očividně zabije, tak proč utrácet za nové. Jiná liga už ovšem je, že měl své imaginární zaměstnance, na kterých se většina z nich živila. Bylo zvláštní, že ostatní dělají 6h denně a drahý třeba i 15h, ale otvírat si hubu, když je práce nedostatek a živíte ještě jednoho zadarmo pracujícího/flákajícího se jedince, není moudrý nápad.

Stejně se nemohu zbavit dojmu, že je v tom ještě nějaký háček. Neříkejte mi, že spravedlnost funguje, to bych musela od základu změnit pohled na svět.

Ještě zůstanu u šéfů. Vlastně i u Indů. Teď jde o mého šéfa. Po návratu z Turecka je nejen krásně čokoládový, ale očividně utrpěl i rozumovou újmu. Jinak si neumím vysvětlit, že za mnou přišel s prosbou, abych nakreslila dvě prasata v oblecích u stolu a na stole hada - tlumočníka. Znělo to zábavněji než pročítání, co je na internetu nového, tak jsem se toho chopila. Po pár změnách z toho vzniklo tohle. Teď mi řekněte, kdo by si nechal udělat překlad u agentury, která vypadá spíš jako zástěrka pro obchod s lehkými drogami.


Další bezva nápad spočíval ve vymyšlení vtipného obrázku na facebookové stránky agentury, které by lidi donutily sdílet a tím pádem i zviditelnit samotnou agenturu. Motivující byl fakt, že kdo dostane určitý počet liků/sdílení, dostane i 100 Liber na ruku. Poslala jsem mu svůj návrh a když se neozýval, zpracovala jsem to a poslala to hotové. Dostalo se mi odpovědi, že mi zapomněl odepsat, a není to vhodné na stránky. Asi se mu snížila hladinka halucinogenů v krvi. Pochlubím se aspoň tady, s tímhle by rozhodně upoutal. Text jsem nevymyslela, až tak dobrá nejsem.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Veru Veru | 10. května 2013 v 16:05 | Reagovat

"Let this mean 'table' " :D To je výborný :D

2 Alex Alex | 10. května 2013 v 16:09 | Reagovat

Tvůj text a nápady se mi moc líbí. Škoda, že ti to nevzal

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama