XXX. Boj s větrnými mlýny

7. dubna 2013 v 11:24 | Magda |  Londýnské deníky

Jsem si chvilkově zasurfovala na vlně optimismu a teď je na čase zas se trochu nořit v hlubinách lidské blbosti.

Byla jsem přesvědčená o tom, že to šéf zařídil a prostě nazdar, budu mít klid. Nene, dneska jsme tu měli agenta a prý že nemůžeme odejít, prostě musíme zůstat ještě měsíc a ne, že by si peníze vzali z depozitu, když odejdeme, oni po nás chtějí další nájem. Logicky je ten depozit (ve výši měsíčního nájmu), dělaný třeba pro takovéhle situace. Co konkrétně nechápe na tom, že když stará smlouva neplatí a novou nepodepíšu, ani kdyby si tu vzýval všechny svoje Bohy, není prostě v právu. A i ten depozit by nám správně měli dát, protože my tu nic nerozmlátili, ani nic neporušili.

Od útlého věku jsem měla silné alergické reakce na lidskou blbost. Projevovalo se to zrychleným tepem, dušností a následním posláním dotyčného do prdele. (Kdyby byl zájem, tak bych na to téma mohla napsat: Jak jsem neudělala autoškolu. Dole jsem dala anketu.) Každopádně teď by mi to na mém příběhu nepřidalo, takže jsem se musela ovládat a slyšela jsem, jak mi pukají cévky v očích. Agentovi jsem Abdula vykreslila jako nevypočitatelného psychopata, před kterým se zamykám a prostě se ho bojím, ukázala jsem mu sporák, vysvětlila pár věcí, které mi dělá a určitě se mi i zaleskly oči. (Ano, nově jsem se naučila lidem i lhát, bezva věc.) Dokonce mi v tom pomohlo i to, že ten rozpolcený idiot mi během rozhovoru bouchal na dveře a křičel na mě. Ale pak si vzal agenta stranou a dělal mu díru do hlavy svým monologem a agent odešel s tím, že je Abdul moc milý pán a nedělá potíže, i ten sporák ukecal na nešťastnou náhodu. Že jsme to viděli 4 lidi? Nikoho to nezajímá.

Nejlepší část monologu spočívala v tom, když vyprávěl, jak jsme mu vnucovali náboženství. To jsem skoro zaryla ruce do linky, abych po něm nevrhla nůž, nebo aspoň tu jeho pitomou velkou mikrovlnku, jejíž ovládání vypadá tak složitě, že to Božka nemůže zvládnout. Na ni je i jeden čudlík komplikovaná záležitost.

Tohle mi pak připadá jako naprosto bezvýchodná situace. Víte, že máte pravdu a žasnete nad tím, jak můžou být ostatní tak, ale TAK hloupí.

A ZDE (bohužel to musíte stáhnout, protože jsem PC hňup) je slibovaná nahrávka černošského zpěvu. Není to taková pecka, jak jsem doufala - stěna a mikrofon u foťáku mají asi záhadnou schopnost ubírat na děsivosti projevu. Je to cosi křesťanského, repertoár nábožensky laděných písniček má velký. Radujte se se mnou, jeden fanatik v baráku je málo.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Měli byste zájem o historku z autoškoly?

ANO
NE

Komentáře

1 Mika Mika | 7. dubna 2013 v 12:03 | Reagovat

Tím zpěvem se snažila odhánět zlé duchy? Jinak si to asi vyložit neumím :D.

2 Opus Opus | 7. dubna 2013 v 12:43 | Reagovat

K Abdulovi už jsem se Ti vyjádřil...ale ten zpěv...to echt gold na takové to domácí žvýkání :D

3 J J | 12. ledna 2014 v 21:06 | Reagovat

me to linkuje jenom na share server, ale zadnej soubor((

4 Magda Magda | Web | 13. ledna 2014 v 14:05 | Reagovat

[3]: Asi už tomu vypršela platnost, ten krásný hrdelní vřískot ovšem zemřel i s mým hard diskem :/
A jinak vítám dalšího čtenáře :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama