XXVII. Jak mi ruply nervy

3. dubna 2013 v 12:13 | Magda |  Londýnské deníky

Budu nesmírně šťastná, až nebudu muset ty výlevy psát denně. Zatím tomu nenasvědčuje ovšem nic.

Tady bych si dovolila vložit varování pro své rodiče, chcete-li si nadále užívat poklidného stárnutí, nečtěte to, byla jsem drzá. A až si to přečtete, tak alibisticky říkám, že jsem vás varovala.

Včera jsem po večeři myla nádobí a myšlenkama jsem byla už v posteli. (Bylo kolem půlnoci, dřív se mi do kuchyně nepovedlo dostat.) Drahý stál vedle mě, když v tom vpadl do kuchyně Abdul a začal na něho mluvit. Doslovně mu řekl: "Mohl bys své přítelkyni říct…", což jsem fakt nevydržela a ozvala se, že mi to může říct sám. Co měl na srdci, bylo, že jeho drahé ženě nemám říkat, ať jde do prdele. Až mi nebude kazit život a naučí se mluvit anglicky lépe než cvičený šimpanz, ráda jí vysvětlím, co mě trápí.

Ještě jsem ten večer nebyla ani v koupelně a už začal s obviňováním, že tam někdo (já) nechal vlas. Už léta vím, že hádku s blbcem nejde nikdy vyhrát, ale v krvi mi kolovalo tolik adrenalinu, všechno se to už nasčítalo, a já měla pocit, že mi uletí hlava, kdybych mlčela. Zatím ještě v klidu a vší slušnosti jsem mu vysvětlila, že je to naprostý kretén a pokud mi bude házet odpadky před pokoj a obviňovat z věcí, které jsem neudělala, nenechám si to líbit. Dále jsem se zeptala, kdy bude nový sporák. Úplně se rozohnil, že ho nebude kupovat - z naprosto logického důvodu - sporák není můj a může mi to být jedno. Celkově z něho vylezlo, že tam může rozbít cokoli, protože to ničí není a tím pádem do toho nemáme co mluvit. Nepamatuju si, co jsem mu na tohle řekla, ale obsahovalo to hodně sprostých slov.

Co jsem měla na srdci, jsem řekla a odebrala se pryč. V tom na mě Božka vyjela s výrazem psychopata trpícího zácpou: "Dyrty vůman, dyrty vůman!" Za slov: "Alespoň nejsem blbá!" jsem se šla ponořit do vany a přemluvila nadledvinky, aby s produkcí adrenalinu laskavě přestaly.


A dobrá zpráva, máme bankovní účet, šéf mi pogratuloval, jak jsem dobrá, že jsem to za 3 měsíce zvládla a dal mi hájfájf.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 travellingkatherine travellingkatherine | Web | 3. dubna 2013 v 17:14 | Reagovat

Co na to říct - LOL. Fakt se tam nenudíš. Doufám, že to "aspoň nejsem blbá" bylo anglicky, aby Božka rozuměla. I když to by se asi stejně nestalo, co? Tak by rozuměl Abdul a přeložil jí to. Ještě mě napadá, jak se spolu dorozumívají ti dva, když Bóža angličtinu moc neovládá?
PS: Congrats k tomu účtu! :)

2 Magda Magda | E-mail | Web | 3. dubna 2013 v 18:36 | Reagovat

[1]: Všechno bylo anglicky, díky tomu přeřvávání se má angličtina značně zlepšila, když se naseru, tak už se nebojím, že řeknu něco blbě :D
Oni spolu mluví anglicky, to je ta největší záhada, ale ona víceméně nemluví, jen se hihňá a plní rozkazy. Je taková puťkovitá, ale jakmile má pána po boku, tak se jí hrozně zvedne sebevědomí a dovoluje si, jak pejsek za plotem :D

A děkuji za gratulaci, je to velký den! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama